#miluj své linie

Naše služby

V našem studiu máte jedinečnou příležitost zažít prostředí, které kombinuje moderní design s nejnovějšími technologiemi v oblasti neinvazivního hubnutí. Na každém kroku objevíte inovační přístroje, které byly pečlivě vybrány, aby vám poskytly optimální podporu při tvarování vaší postavy. Při každé návštěvě okamžitě ucítíte neopakovatelnou atmosféru, která vás pohltí a inspiruje k lepšímu zdraví a pohodě.

Studio Bodylines

Kardio fitness zóna

VacuBike V21 InfraRed

Jízda na kole v podtlaku nebo v přetlaku & infrazáření pro rychlejší prohřátí svalů (rychlejší nástup spalování tukové tkáně). Cílené spalování tuků v problematických partiích, redukce celulitidy, zlepšení fyzické i psychické kondice.

VacuShape V4 InfraRed

Chůze v podtlaku nebo v přetlaku & infrazáření pro rychlejší prohřátí svalů (rychlejší nástup spalování tukové tkáně). Cílené spalování tuků v problematických partiích, redukce celulitidy, zlepšení fyzické i psychické kondice.

BodySpace běžecký pás InfraRed + ActiveBelly

Aktivace metabolismu tuku, lepší spalování a hubnutí v oblasti bříška, vhodný pro jakoukoli věkovou skupinu.

Vibrační plošina Insportline

Aktivuje hluboké stabilizační svalstvo, zlepšuje celkové držení těla, pomáhá zpevňovat a tvarovat postavu. Pomůže s protažením a uvolněním svalů po cvičení.

Studio Bodylines

Relax zóna

Lymfodrenáž

Aktivace lymfatického systému, uvolnění napjatého svalstva, odvodnění, zlepšení stavu pleti, navozuje pocit psychické pohody.

Infrasauna

Nastartování imunitního systému, projasnění pleti, odbourání celulitidy, zlepšení prokrvení pokožky a vyhlazení pleti, zmírnění projevu akné. Uvolnění svalového napětí, lepší spánek, zmirňuje stavy úzkosti a deprese a navozuje pocit psychické pohody.

Solárium

Syntéza vitaminu D, tvorba elastinu a kolagenu vám zajistí krásně opálenou, hebkou a bronzovou pokožku. Pozvolné, ale velmi dlouhotrvající opálení. Právě díky produkci kolagenu v těle nedochází ke stárnutí kůže, ale naopak se tím zvyšuje pružnost pokožky.

Vířivka CanadianSpa s 3D tryskami

3D trysky, turbo motor a 87 masážních trysek vám zajistí pocit jako po hodinové intenzivní masáži. Relax a uvolnění těla i mysli. Uvolnění lymfatického systému, odvodnění, pocit lehkých nohou, zmírnění projevů celulitidy a zlepšení stavu pokožky.

Studio Bodylines

Přístrojová péče

Rolletic Original

Odbourává tukové polštáře a celulitidu, uvolňuje svaly po cvičení, zmírňuje pocit nafouklého bříška (podporuje zažívání), zlepšuje prokrvení pokožky, vyhlazení jizviček a strií.

Kavitace

Bezbolestná liposukce (ultrazvuková kavitace) rozbíjí tukové buňky, dochází k odbourávání tukových polštářků a k okamžitému hubnutí. Odbourává celulitidu a vypíná povislou kůži.

Kontraindikace

Než se rozhodnete pro jakoukoliv proceduru, je nezbytné vědět, zda neexistují specifické důvody, proč vybranou proceduru nepodstupovat. Kontraindikace mohou mít různé podoby – od drobných, které vyžadují jen drobnou úpravu procedur, až po závažné, kdy je podstoupení úplně vyloučeno.